Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Jasna

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 5-pokojowe Jasna

Jasna,pomorskie

350 000 zł96,70 m² 3 619,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta ? Sprawdź naszą ofertę! Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słoneczna

Pasłęk(Jasna + 25 km)

365 000 zł71 m² 5 140,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie jest dwupoziomowe, co stanowi jego niewątpliwy, oryginalny atut. Dodatkowo jest przestronne i komfortowe mierząc powierzchnię po podłogach, ma aż około 71 m . Należy jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Elbląg(Jasna + 18 km)

270 000 zł36 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Juliusza Słowackiego, mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni, przedpokoju oraz łazienki, czynsz 400 złotych, ogrzewanie gazowe. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. 500-lecia

Wielbark,Malbork(Jasna + 18 km)

550 000 zł303 m² 1 815,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: duża powierzchnia obiektu dogodne położenie możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł4 449 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 4449 m2 położona w Elblągu przy ul. Polderowej, blisko trasy S7. Objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, funkcje podstawowe przeznaczenia terenu to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Pilona

Pilona(Jasna + 19 km)

235 000 zł2 500 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pilona Twoje miejsce na ziemi, gdzie zaczyna się opowieść o domu. Z przyjemnością przedstawiam działkę budowlaną o powierzchni 2500 m, położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł102,78 m² 4 475,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy starówka elbląska Powierzchnia użytkowa 102,78m2 Ogrzewanie z sieci miejskiej. Wejście bezpośrednie z chodnika. Miejsce postojowe wzdłuż chodnika (ogólnodostępne, parkomat).

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Sztum

Sztum(Jasna + 21 km)

640 000 zł211,70 m² 3 023,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 493 m²

To twoja inwestycja nie tylko Metr kwadratowy Dom jednorodzinny w spokojnej okolicy pod lasem w otoczeniu domów Dom Wpisujący się w okolicę nowoczesny duży dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Przezmark(Jasna + 21 km)

125 000 zł1 188 m² 105,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o spacerach nad jezioro, aby się ochłodzić w gorące dni? A może interesują Cię historyczne miejsca? To świetnie się składa! Mamy dla Ciebie dwie działki (pow. 1188 mkw. oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Malbork(Jasna + 18 km)

377 000 zł51,90 m² 7 263,97 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne, centrum miasta Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o pow. 51,90 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku dziesięciopiętrowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

233 220 zł897 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o pow. 897 m2 położonej przy nowo powstałej ulicy Radosnej w Elblągu. Oferta dotyczy działki 239/14. Działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Jasna

Jasna,pomorskie

110 000 zł50 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:724 m²

Zapraszam do zakupu połowy bliźniaka Z dużą 724m2 działką W miejscowości jasna, pow. Dzierzgoń, woj. pomorskie. Kompaktowy domek dla ludzi Z pomysłem! parametry: - pow. domu około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Jasna

Jasna,pomorskie

130 000 zł2 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam ładnie położone siedlisko, przy drodze głównej,dobry dojazd,duze puste budynki poniemieckie do remontu, na wiele pomysłów, dom drewniany, obora z czerw cegły , ładny staw , zadrzewione,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij